SARIVELİLER BAŞKAN KURUMSAL FAALİYETLERİMİZZİYARETÇİ DEFTERİFOTO GALERİBEYAZ MASA İLETİŞİM
SN. KAYMAKAMIMIZ EMRAH UZUN, ONURUNA YEMEK PROGRAMI DÜZENLEDİ.

Belediye Başkanımız Sn. Hayri Samur, İlçemize yeni atanan Sn. Kaymakamımız Emrah Uzun için yemek programı düzenledi.

Belediyemiz yemekhanesinde düzenlenen programına İlçe Kaymakamımız Sn. Emrah Uzun, Belediye Başkanımız Sn. Hayri Samur, Göktepe Belediye Başkanı Sn. Osman Talay, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar ve gaziler katıldı. 

Katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Belediye Başkanımız Sn. Samur. “İlçemizde yeni göreve başlayan Kaymakamız Sn. Emrah Uzun’un görev süresi boyunca ilçemize ve bölgemize yapacağı güzel hizmetler olacağına inanıyorum. Sayın kaymakamımıza hoş geldiniz diyerek, yapacağı görevde başarılar diliyorum” dedi ve günün anısına plaket takdim etti.

İlçe Kaymakamımız Sn. Uzun, “Belediye Başkanımızın ev sahipliğinde onuruma verilen veda yemeği vesilesi ile toplandık.  Yemeği düzenleyen Belediye Başkanımıza ve davete icabet eden herkese teşekkür ederim. Sarıveliler’ e hizmet etmek için bütün kurumlarla, muhtarlarla ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile hep birlikte çalışacağız.” dedi. 27.09.2018

SARIVELİLERTV• Tüm Videolar
BASINDA BELEDİYEMİZBizi Takip Edin. KURUM REHBERİA-Z İnceleyebilirsiniz.
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimler izin alınmadan kullanılamaz.