SARIVELİLER BAŞKAN KURUMSAL FAALİYETLERİMİZZİYARETÇİ DEFTERİFOTO GALERİBEYAZ MASA İLETİŞİM
KARACAOĞLAN VE YAYLA ŞENLİKLERİ KAPSAMINDA 8. SÜNNET ŞÖLENİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Sarıveliler Belediyesi tarafından Geleneksel  Karacaoğlan ve Yayla Şenliği programı kapsamında organize edilen 8. sünnet şenliği ile sünnet çağına gelmiş 34 çocuğumuz erkekliğe ilk adımını attı.

Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur, her türlü giderleri belediyemiz tarafından karşılanarak erkekliğe ilk adımı atan 34 çocuğumuzu ziyaret ederek, çocuklara ve ailelerine geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Korkularını yenmek için çocuklarla sohbet eden ve çeşitli hediyeler veren Belediye Başkanımız Sayın Samur, "Sosyal Belediyecilik hizmetlerimiz arasında ücretsiz sünnet hizmetimizde yer alıyor. Dar gelirli ailelerimizin çocuklarını sünnet ettirerek onlara destek olmaya çalışıyoruz. Sarıveliler Belediyesi olarak bundan sonra da ücretsiz sünnetlerimiz devam edecek. Sünnet, hem dinimizin, hem de geleneğimizin bir gereğidir. Erkek çocuklarımızın hayatında, birkaç özel ve önemli an vardır. Askerlik gibi, sünnet de bu özel ve kutsal zamanlardan biridir. Biz, sünnet olan çocuklarımızın geriye baktıklarında bugünkü resimlerinde yer alacağımız için mutluluk duyuyoruz. Erkekliğe ilk adım atan tüm çocuklarımızın vatana, millete ve ailelerine hayırlı birer evlat olarak yetişmelerini temenni eder gözlerinden öpüyorum. Çocuklarımıza ve ailelerine geçmiş olsun” şeklinde konuştu. 30/06/2018

 

 

 

SARIVELİLERTV• Tüm Videolar
BASINDA BELEDİYEMİZBizi Takip Edin. KURUM REHBERİA-Z İnceleyebilirsiniz.
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimler izin alınmadan kullanılamaz.