SARIVELİLER BAŞKAN KURUMSAL FAALİYETLERİMİZZİYARETÇİ DEFTERİFOTO GALERİBEYAZ MASA İLETİŞİM
TÜRKİYE 2.’Sİ HEMŞEHRİMİZ MEHMET FİDAN BLD. BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

Trabzon’un Köprübaşı ilçesinde düzenlenen Yıldızlar Dağ Krosu Dünya Şampiyonası milli takım elemelerinde Türkiye 2.’si olarak gümüş madalyanın sahibi olan Karaman Spor Lisesi öğrencisi ve Karaman Önder Spor Kulübü sporcusu İlçemiz Küçük Karapınar Mahallemizden Mehmet Fidan, Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur’u makamında ziyaret etti.

Mehmet Fidan’ın başarısıyla mutlu olduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur,    sportif alanlarda elde edilen başarının disiplinin ve çok çalışmanın bir ürünü olduğunu belirtti.

Sayın Samur, “Öğrencimizin elde etmiş bu başarı kendini bu alanla yetiştirmek isteyen öğrencilerimize örnek teşkil edecektir. Başarısıyla hayatına yeni kapılar aralayan öğrencimizi tekrar kutluyor, sporcumuzun bugünlere gelmesinde emeği geçen antrenörümüze ve Karaman Önder Spor Kulübüne teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanımız Sayın Samur,  başarılı sporcumuzu antrenman saati, antrenman ayakkabısı, koşu ayakkabısı ve antrenman tişörtü ile ödüllendirerek başarılar diledi. 04/05/2018

                                                              

SARIVELİLERTV• Tüm Videolar
BASINDA BELEDİYEMİZBizi Takip Edin. KURUM REHBERİA-Z İnceleyebilirsiniz.
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimler izin alınmadan kullanılamaz.