SARIVELİLER BAŞKAN KURUMSAL FAALİYETLERİMİZZİYARETÇİ DEFTERİFOTO GALERİBEYAZ MASA İLETİŞİM
SARIVELİLER’DEN ZEYTİN DALI HAREKATI'NA DESTEK

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) terör örgütlerine karşı Suriye'nin Afrin bölgesinde başlattığı ''Zeytin Dalı Harekatı''na Sarıveliler halkı destek verdi.

Sarıveliler Belediyesi ile Merkez Camii Yardımlaşma Derneğinin iş birliğiyle temin edilen gıda maddesi Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe gönderildi.    

Afrin'de Türk ordusunun zaferi olacağını ifade eden Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur ''Türk milleti, vatanı ve bayrağı için her zaman tek yumruk olmuştur. Türk ordusu dün olduğu gibi bugünde dünyaya gücünü bir kez daha göstermiştir. Ülkemizin birliğini, beraberliğini ve huzurunu bozmak isteyenler asla emellerine ulaşamayacaktır.  Bugün ilçemizden gönderdiğimiz yardım aracının maddi değerinden çok manevi değeri önemli. Devletimiz Türk Silahlı Kuvvetleri'nin her türlü ihtiyacını gidermektedir.  Giden yardımlarla dünyaya çok önemli mesajlar gönderiliyor. Bu yardımlar Türk askerinin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin orada olduğunu sorgulayanlara en güzel cevaptır." diye konuştu. 11/03/2018

 

SARIVELİLERTV• Tüm Videolar
BASINDA BELEDİYEMİZBizi Takip Edin. KURUM REHBERİA-Z İnceleyebilirsiniz.
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimler izin alınmadan kullanılamaz.