SARIVELİLER BAŞKAN KURUMSAL FAALİYETLERİMİZZİYARETÇİ DEFTERİFOTO GALERİBEYAZ MASA İLETİŞİM
BLD. BAŞKANIMIZ, PERSONEL İSTİŞARE VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur' un her ay düzenli olarak yaptığı Kasım ayı personel toplantısı 30/11/2017 Perşembe günü saat 16.30' da yapıldı.

Belediyemizin toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya belediye bünyesinde çeşitli görevlerde çalışan bütün personel katıldı.

Belediyemizin yapmış olduğu faaliyetler ele alınarak önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Önümüzün kış ayı olması münasebeti ile tüm araç ve gereçlerin kışlık bakım ve onarımlarının yapılarak hizmete hazır halde tutulması gerektiğini belirten Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur,  ” Belediyenin işlerinin hizmet anlamında iyi ve sağlıklı yürümesi için işler yasalar ve mevzuat çerçevesinde disiplinli bir şekilde yapılmalı. Her personel sorumluluklarını iyi bilerek belediye hizmetleri aksatmadan plan ve program çerçevesinde hiyerarşi sistem içinde çalışmalı.

Sarıveliler’in değişmesi ve gelişmesi için gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın refah seviyenin artması için projeler üretmeye çalışıyoruz. Daha güzel bir Sarıveliler için hep birlikte ekip ruhu ile çalışmalıyız. Belediyemize ve ilçemize yaptığı katkılardan dolayı tüm personele teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

 

 

SARIVELİLERTV• Tüm Videolar
BASINDA BELEDİYEMİZBizi Takip Edin. KURUM REHBERİA-Z İnceleyebilirsiniz.
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimler izin alınmadan kullanılamaz.