SARIVELİLER BAŞKAN KURUMSAL FAALİYETLERİMİZZİYARETÇİ DEFTERİFOTO GALERİBEYAZ MASA İLETİŞİM
BAŞKAN HALİL KULAK - ÖZGEÇMİŞİ

1972 yılında Sarıveliler’de doğdu.İlk ve ortaokulu Sarıveliler’de liseyi Konya Gazi Lisesi ve Çumra Cumhuriyet Liselerinde okuyarak tamamladı.Mersin’de 2 yıl Radyoloji okuyarak stajını Konya Tıp Fakültesi Radyoloji Ünitesinde tamamlayarak mezun oldu. İktisat Fakültesi İktisat, İktisat Fakültesi Kamu yönetimi Lisans mezunudur.

İş hayatına İstanbul Kapalı Çarşı ve Tahtakale döviz bürosu işletmeciliği ile başladı. Konya-Çumra –Adana ve Alanya Devlet hastanelerin de 12 yıl görev yaptıktan sonra kamudaki görevinden 2007 yılında istifa etti. Özel sektörde Yöneticilik yaptı. Sarıveliler Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve kendi şirketi bünyesinde ticari faaliyetlerde bulundu.

Siyasete 2001 yılında AK Parti Adana Kuruluş çalışmalarında yer alarak başladı. 2007 yılında AK Parti Karaman Milletvekili Aday Adayı oldu. 2008 yılında AK Parti Antalya Siyaset Akademisine katılarak Sertifika aldı. 2010-2014 AK Parti Sarıveliler İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. 2011 yılında AK Parti Büyük Kongre delegesi seçildi.2014 yerel seçimlerinde Sarıveliler Belediye Başkan Adayı oldu. 2019 Yerel seçimlerinde Sarıveliler Bağımsız Belediye Başkan Adayı olarak katıldığı seçimlerde Belediye Başkanı seçildi. Evli ve üç çocuk babasıdır.

SARIVELİLERTV• Tüm Videolar
BASINDA BELEDİYEMİZBizi Takip Edin. KURUM REHBERİA-Z İnceleyebilirsiniz.
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimler izin alınmadan kullanılamaz.